Bokštų odontologijos klinika

Odontologijos klinika Klaipėdoje

Terapinis dantų gydymas

Paciento atsiliepimas

„Atsakingai renkuosi kam patikėti odontologinių problemų sprendimą. Net ir tuomet, kai tai yra paprasčiausias danties plombavimas. Mano prioritetai – modernus, neskausmingas, saugus gydymas. Šioje klinikoje visus lūkesčius išpildo profesionalūs ir empatiški specialistai.“

Kada apsilankyti pas odontologą?

Terapinis dantų gydymas apima tokias paslaugas kaip profilaktinė apžiūra, dantų plombavimas, ėduonies gydymas ir kt. Terapinis gydymas reikalingas, jei:

  • norite pasitikrinti, ar burnos ertmė yra sveika
  • jaučiate danties ar dantenų skausmą
  • pastebite kariozines ertmes (skylutes dantyse)
  • dantys tapo jautresni karštam/šaltam dirgikliui

Problema

Įkyrus dantų skausmas ar vizualūs dantų, dantenų pakitimai yra pažengusių problemų simptomai. Rimtesnių burnos ertmės sveikatos sutrikimų padės išvengti profilaktiniai apsilankymai pas odontologą. Pastebėjus kariozinę ertmę ar pajutus skausmą, būtina skubiai apsilankyti pas odontologą, antraip uždegimas plis į gilesnius audinius, sukeldamas vis didesnes problemas.

Sprendimas

Kariozinės ertmės ir dantų skausmas pašalinami terapinio dantų gydymo metu. Kariozinė ertmė išvaloma ir užplombuojama, naudojant kokybiškas, sertifikuotas plombines medžiagas. Tam tikrais atvejais gali būti naudojamos aukso folijos plombos. Plombavimui skirtos medžiagos ir gydymo technikos pritaikomos atsižvelgiant į individualią situaciją.

Rezultatas

Dantų defektai pašalinami išsaugant natūralius dantų audinius. Plombuojant dantis, tiksliai atkuriama kiekviena vagelė ir kauburas, kad dantis būtų estetiškas ir funkcionalus.

PACIENTAMS AKTUALŪS KLAUSIMAI

Kas kiek laiko apsilankyti profilaktinėje apžiūroje?

Profilaktiškai pasitikrinti burnos ertmės būklę reikėtų kartą per pusmetį, tokiu būdu užkertant kelią sunkesniems odontologiniams susirgimams. Net ir vieno danties pažeidimas gali turėti neigiamą įtaką burnos ertmei ir visam organizmui.

Kaip pastebėti dantų ėduonį?

Bene akivaizdžiausias signalas apie ėduonį – skausmas, dantų jautrumas. Taip pat galima pastebėti vizualius pakitimus dantų paviršiuje, tokius kaip patamsėjusi spalva, kariozinės ertmės (skylutės).

Ar man skaudės?

Klinikoje telkiamės ne tik į galutinį rezultatą, bet ir į gydymo procesą, siekdami užtikrinti visapusišką pacientų komfortą. Procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą, todėl jokio skausmo nejaučiama. Sudėtingesnės procedūros gali būti atliekamos taikant sedaciją, jeigu pacientas to pageidautų.

Gydytojų rekomendacijos

Odontologinės problemos yra glaudžiai susijusios tarpusavyje ir net su bendra organizmo būkle. Negydant vienos ligos, ji išsivysto į kitą, prasideda uždegiminiai procesai, kol galiausiai prireikia sudėtingesnio gydymo. Norint ateityje išvengti ilgai besitęsiančio kompleksinio gydymo ir neplanuotų išlaidų, pakanka reguliariai lankytis pas odontologą pasitikrinti profilaktiškai. Apžiūros metu specialistas įvertina dantų bei dantenų būklę ir, esant poreikiui, paskiria efektyvų gydymą.

Rekomenduojami specialistai

Karolina ŽILINSKAITĖ Gydytoja odontologė

Karolina ŽILINSKAITĖ

Gydytoja odontologė

Justas PAULAUSKAS Gydytojas odontologas

Justas PAULAUSKAS

Gydytojas odontologas