Bokštų odontologijos klinika

Odontologijos klinika Klaipėdoje

Dantų protezavimas

Paciento atsiliepimas

„Gydytojas kantriai paaiškino protezavimo medžiagų skirtumus. Tai padėjo priimti labiausiai mano poreikius tenkinantį sprendimą. Naujieji dantys niekuo nesiskiria nuo natūralių, susilaukiu daug komplimentų dėl savo šypsenos. O svarbiausia, galiu patogiai kramtyti, netgi kąsti obuolį.“

Kada reikalingas dantų protezavimas?

Prieš atliekant dantų protezavimą, išsigryninami paciento poreikiai, estetiniai lūkesčiai ir galimybės. Tinkamiausias protezavimo metodas parenkamas atsižvelgiant į individualią situaciją. Pasitelkiant modernias šiuolaikines technologijas ir pažangiausias medžiagas užtikrinama, kad dantų protezai kiekvienam pacientui tiktų individualiai ir sugrąžintų kramtymo bei estetinę funkcijas.

Problema

Dantis praradę pacientai negali tinkamai sukramtyti maisto, rišliai kalbėti, šypsotis. Dantų protezavimas yra paskutinis dantų atkūrimo etapas, po kurio apie visus šiuos nepatogumus pamirštama. Laikinas dantis gali būti fiksuojamas iškart po implantacijos, o prigijus implantui, vainikėlis keičiamas nuolatiniu.

Sprendimas

Atkuriant naujus dantis, naudojamos kliniškai patikrintos medžiagos: metalo keramika, bemetalė keramika arba cirkonio keramika. Dantų vainikėlius iš pasirinktos medžiagos pagamina dantų technikai kiekvienam pacientui individualiai, pagal nuimtus dantų atspaudus. Protezuojantis gydytojas naudoja mikroskopą, kuris padeda paruošti idealiai tinkančias dantų restauracijas ir apsaugoti aplinkinius audinius.

Rezultatas

Pasitelkus kokybiškas ir tvirtas protezavimo medžiagas, dantų technikai pagamina puikiai funkcionuojančius, natūraliai atrodančius ir tvirtus dantis.

PACIENTAMS AKTUALŪS KLAUSIMAI

Kokios yra fiksuotų protezų medžiagos ir kuo jos skiriasi?

Pacientai gali rinktis iš metalo, bemetalės keramikos ar cirkonio keramikos. Metalo keramika yra ekonomiškas būdas atkurti tvirtus dantis, tačiau nepakankamai estetiškas ir kai kuriems pacientams galintis sukelti alergiją. Metalo tvirtumui nenusileidžia cirkonio keramika, be to, cirkonis yra pralaidus šviesai, todėl pasižymi ypatinga estetika.

Kas yra laikini vainikėliai?

Laikini vainikėliai gali būti fiksuojami implantų gijimo laikotarpiu. Kai implantas visiškai sugyja su kaulu, laikini vainikėliai keičiami naujais.

Gydytojų komentaras

Fiksuoti dantų protezai padeda išvengti kalbos defektų, neleidžia vystytis žandikaulių patologijoms ir kitoms problemoms, atkuria kramtymo funkciją. Bokštų odontologijos klinikos gydytojų atliekamas dantų protezavimas bei jo metodai yra perimti iš žinomų pasaulyje odontologijos ekspertų, todėl pacientai gali būti ramūs dėl maksimalios kokybės ir ilgaamžių rezultatų.

Rekomenduojami specialistai

Med. dr. Tadas KORŽINSKAS Gydytojas odontologas - burnos chirurgas, Sertifikuotas specialistas estetinėje, rekonstrukcinėje odontologijoje ir funkcijos moksle

Med. dr. Tadas KORŽINSKAS

(Hamburgo universitetas)

Gydytojas odontologas - burnos chirurgas, Sertifikuotas specialistas estetinėje, rekonstrukcinėje odontologijoje ir funkcijos moksle

Marijus KORŽINSKAS Gydytojas odontologas-ortopedas

Marijus KORŽINSKAS

Gydytojas odontologas-ortopedas

Justas PAULAUSKAS Gydytojas odontologas

Justas PAULAUSKAS

Gydytojas odontologas